2 дні
Зварювальний напівавтомат інверторний Кентавр СПАВ-300 Digit Mini | З газом | 9.5 кВт | 30-300 A | Дріт 0.6-1.0 мм
- Готово до відправки
- Код: СПАВ300/116097
5 536 ₴
4 107 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Номінальна напруга живлення, В | 230 |
| Номінальна частота струму, Гц | 50 |
| Максимальна потужність споживання, кВА | 11,9 |
| Напруга холостого ходу, В | 65 |
| Діапазон регулювання сили зварювального струму, А: | |
| - режим роботи «ММА»</td> | 3 | 0…300
| - режим роботи «MIG» | 30…300 |
| - режим роботи «MIG-MАG» | 30…300 |
| - режим роботи «TIG LIFT» | 30…300 |
| Діапазон регулювання сили напруги зварювальної дуги, В | 16…25,6 |
| Діаметр зварювального електрода з покриттям, мм | 1,6…5,0 |
| Діаметр зварювального дроту, мм | 0,6…1,0 |
| Швидкість подачі зварювального дроту в режимі зварювання «MIG-MAG», м/хв | 15 |
| Коефіцієнт навантаження («Х» — робочий хід) або «робочий цикл», % | 60 |
| Довжина постійно приєднаного шнура електроживлення, м | 1,6 |
| Тип системи охолодження | конвекційна, повітряно-примусова |
| Наявність та типи захисту | захист від перегріву електронних компонентів плати; захист від короткого замикання «IGBT PROTECT» |
| Клас теплостійкості ізоляції | F |
| Температура спрацьовування захисту від перегріву, °С | 85 |
| Клас захисту корпусу виробу | IP21S |
| Наявність функцій зварювання | «Arc Force» (форсаж дуги), «Hot Start» (гарячий старт), «Anti Stick» (антиприлипання) |
| Пальник MIG | 2 м |
| Кабель тримача електрода | 2 м |
| Кабель тримача маси | 2 м |
Крім високих показників надійності та продуктивності роботи зварювальні апарати «Кентавр» мають ряд інших явних переваг, до числа яких входять:
- унікальна технологія розробки зварювальних апаратів, мікропроцесорне управління зварюванням;
- три режими зварювання MMA, MIG-MAG (3 подрежими роботи), TIG LIFT;
- легке запалювання дуги;
- стабільна дуга;
- модуляція зварювального струму;
- захист від перегріву;
- працездатність у широкому діапазоні напруг електромережі (160‒240 В) довжина зварювальних кабелів 2,0 метра;
- Функція «Hot Start» — легке запалювання дуги (автоматичне короткочасне підвищення струму).
- Функція «Arc Force» — «Модуляція зварювального струму» (автоматична зміна струму до 30% залежно від відстані електрода до металу)
- Функція «Anti Stick» — «Попереджує прокалювання електроду у разі залипання» (автоматично знижує струм).
Особливості:
- «Arc Force» (форсаж дуги) — короткочасне збільшення активного значення сили струму на початку залипання електрода після занурення його у зварювальну ванну. Це допомагає краплі відірватися від стрижня електрода, здійснюючи у такий спосіб процес перенесення крапель через дуговий проміжок чітким і рівномірним;
- «Hot Start» (гарячий старт) — піковий струм у момент підпалу дуги для плавного старту;
- «Anti Stick» (антиприлипання) — захисна функція, яка спрацьовує в разі тривалого контакту електрода з деталлю без зварювальної дуги, що перевищує межу (зазвичай не більше 0,6 с). Це забезпечує легкий підпал дуги та зменшення утворення бризок;
- система захисту від перегріву (примусове охолодження), у процесі тривалого та інтенсивного зварювання за умов високої температури довкілля може спрацювати система захисту від перегріву апарата — відбувається вимкнення зварювального контуру задля уникнення пошкодження апарата, засвічується світловий індикатор «Перегрів» на передній панелі, та одночасно система охолодження зварювального апарату продовжує свою роботу (примусове охолодження). Робота зварювального апарату буде продовжена автоматично, після охолодження виробу, про що свідчитиме вимкнення світлового індикатору «Перегрів»;
- система захисту від короткого замикання «IGBT PROTECT» — побудована на технології силових модулів з використанням IGBT-транзисторів, які забезпечують зменшення електромагнітних перешкод, низькі втрати потужності, у такий спосіб дають змогу реалізувати ефективний контроль потоку енергії в інверторних апаратах;
- можливість роботи зі зниженою напругою мережі живлення — від 160 В;
- мікропроцесорне керування зварюванням;
- режими зварювання: «ММА», «МIG», «МIG-MAG», «TIG LIFT».
Комплектація:
- напівавтомат Кентавр СПАВ-300 Digit Mini;
- зварювальний рукав із пальником;
- комплект кабелів для ручного зварювання MMA;
- зварювальна маска-щиток;
- молоток-щітка;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 1 кг |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 300 А |
| Механізм подачі дроту | Пластик |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 9.5 кВт |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип підключення рукава | Вбудований |
| Частота струму | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 107 ₴










