Міні культиватор бензиновий для прополювання Forte МКБ-25 LUX Мотокультиватор для прополки Мотосапа для дачі
- Готово до відправки
- Код: 83155
5 297 ₴
4 527 ₴
Бензиновий мотокультиватор Forte МКБ-25 LUX відноситься до побутового класу машин, і призначений для культивації грунту на глибину до 15см. Апарат стане для Вас надійним помічником при обробці грунту на присадибних ділянках, клумбах, в саду. Оптимальне якість результату роботи досягається за рахунок достатньої потужності бензинового мотора (2,5 к.с.).
Рама мотокультиватора сделана из высококачественной стали и имеет значительный запас прочности. Комфорт в работе для оператора достигается благодаря низкому уровню шума, простой системе управления и удобным эргономичным рукояткам с возможностью регулировки. Также стоит отметить наличие дополнительного воздушного фильтра на руле.
Все вышеперечисленные достоинства модели Forte МКБ-25 LUX в сочетании с экономным потреблением топлива, делают покупку данного агрегата очень выгодным и правильным решением. Инструмент поставляется в разобранном виде в комплекте с культивирующими фрезами.
ОСОБЕННОСТИ:
- система легкий старт;
- економне споживання палива;
- висока надійність двигуна;
- розбірна фреза;
- додатковий повітряний фільтр на кермі;
- редуктор на підшипниках;
- низький рівень шуму;
- підвищена жорсткість рами.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Виробник: Форте
- Інструмент: культиватор
- Тип палива: бензин
- Тип двигуна: 2-х тактний
- Потужність, к.с/кВт: 2,5/1,85
- Об'єм двигуна, см3: 51,7
- Обороти двигуна, об/хв: 3600
- Система охолодження: повітряна
- Тип стартера: ручний
- Обсяг паливного бака, л: 1,2
- Тип приводу: черв'ячний редуктор
- Кількість передач:: 1
- Ширина культивації, см: 30
- Глибина культивації, см: 15
- Діаметр фрези, см: 30
- Вага, кг: 15,8
- Гарантія, міс: 12
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- мотокультиватор Forte МКБ-25 LUX;
- культивуючи фрези;
- транспортувальні колеса;
- комплект кріплення;
- набір інструментів;
- керівництво по експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Мінімальна ширина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 30 см |
| Максимальна глибина обробки | 16 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Черв'ячний редуктор |
| Вал відбору потужності | Ні |
| В комплекте оборудования | Культиватор, Фрези |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 51.7 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.8 кг |
- Ціна: 4 527 ₴













