Поршневой компрессор Сталь КСТ-50 | 8 бар | 1.5 кВт | вход: 190 л/мин | рес-р 50 л | Гарантия 12 мес.
- Готово к отправке
- Код: 69411
7 827 ₴
6 137 ₴
Воздушный компрессор 50 литра Сталь КСТ-50 поршневой, масляный, одноцилиндровый.
Поршневой компрессор Сталь КСТ-50 - масляний одноциліндровий компресор побутового класу. Даний вид інструменту застосовується для виконання широкого спектру робіт: фарбування, продування, підкачка коліс, приведення в дію різних пневмоінструментів. Апарат цікавий як для домашнього користування, так і для невеликих обсягів професійних робіт. Компресор обладнаний однофазним електромотором потужністю 1,5кВт з термозахистом і автоматикою повторного пуску. Агрегат має компактні розміри і його вага становить 21,7кг. Для зручності транспортування виробником встановлені два колеса і ергономічна ручка. Серед інших відмінностей компресора Сталь КСТ-50 відзначимо якісне антикорозійне покриття ресивера, надійний пусковий конденсатор і заводську збірку.
ОСОБЛИВОСТІ:
- клапана з нержавійки;
- якісний повітряний фільтр;
- примусове охолодження вентилятором;
- прямий привід від мотора;
- транспортувальні колеса;
- автоматика повторного пуску;
- швидкознімний штуцер на виході;
- гвинт для зливу конденсату.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Виробник: Сталь
- Потужність, кВт/к. с.: 1,5/2,0
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Кількість обертів, об/хв: 2850
- Тип компресора: поршневий
- Диаметр поршня: 42 мм
- Высота поршня: 35 мм
- Диаметр под палец в поршне: 12 мм
- Тип передачі: пряма
- Кількість циліндрів: 1
- Об'єм ресивера, л: 50
- Продуктивність, л/хв: 190
- Максимальний тиск, бар: 8
- Кількість виходів: 2
- Транспортувальні колеса: так
- Габарити в упаковці, мм: 680*300*650
- Вага, кг: 21,7
- Гарантія, міс.: 12
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- компресор Сталь КСТ-50;
- фільтр повітряний;
- транспортувальні колеса;
- керівництво по експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Страна производитель | Китай |
| Тип поршневого компрессора по применению смазки | Масляный |
| Тип поршневого компрессора по расположению цилиндров | Вертикальный |
| Тип поршневого компрессора | с прямым приводом |
| Тип компрессора по мобильности | Передвижной |
| Объем ресивера | 50 л |
| Расположение ресивера | Горизонтально |
| Вес | 24 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Регулировка давления | Да |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Система автоматической защиты | Да |
| Воздушный фильтр | Да |
| Количество колес | 2 шт |
| Система охлаждения цилиндров | Воздушная |
- Цена: 6 137 ₴
- Способ упаковки: Бумажная коробка














