terneo vt — нічого зайвого
Терморегулятор застосовується для підтримання встановленої температури повітря в діапазоні від 0 до 35 °С. Пристрій контролює роботу електричних обігрівачів потужністю до 3 кВт. Температурний датчик уже вбудовано в корпус.
Зручність у керуванні
Ви самі вирішуєте, коли потрібно вмикати обігрів. Регулювання роботи здійснюється лише двома кнопками! Терморегулятор має цифровий екран для відображення температури та зручної навігації в меню.
Калібрування вимірювання температури
У налаштуваннях терморегулятора потрібно ввести дані про потужність підключеного обладнання. Це дозволить вбудованому датчику температури точніше підтримувати комфортні умови в приміщенні.
Крім того, ви можете додатково відкоригувати значення температури, що відображається на екрані терморегулятора.
Швидкий монтаж
Вам не потрібно встановлювати додаткові датчики. Монтаж терморегулятора відбувається в стандартний підрозетник, а декоративна рамка стане органічним доповненням до будь-якого інтер’єру.
Безпека передусім
З міркувань безпеки пристрій автоматично вимкнеться, якщо температура всередині корпусу буде вищою ніж 85 °С. Як тільки вона знизиться до 80 °С, терморегулятор відновить свою роботу.
Функція блокування кнопок не дозволить змінювати налаштування, наприклад, вашим дітям.
Основные характеристики:
- Производитель DS Electronics
- Страна производитель Украина
- Минимальная температура регулировки 0 град.
- Максимальная температура регулировки 35 град.
- Вид терморегулятора Электронный
- Тип монтажа терморегулятора Встраиваемый
- Область применения терморегулятора Инфракрасные обогреватели
- Максимальная сила тока 16 А
- Напряжение сети 220~240 В
- Дисплей Да
- Гарантийный срок 36 мес
- Цвет Белый
Габаритные размеры
- Длина 75 мм
- Высота 75 мм
- Ширина 39 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 0.9 кг |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дисплей | Да |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Максимальная температура регулирования | 35 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Область применения терморегулятора | Инфракрасные обогреватели |
| Тип монтажа терморегулятора | Встраиваемый |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Длина | 60 мм |
| Ширина | 33 мм |
- Цена: 1 153 ₴
- Способ упаковки: Заводская упаковка




